Podcast 4: Vernieuwde zorg

Podcast
Leestijd: < 1 minuut

Na de zondeval zochten Adam en Eva bedekking van hun lichaam. Ze werden van elkaar vervreemd. Door de zonde is de onschuld en onbevangenheid in hun relatie weg. God geeft hen kleding omdat we bedekking nodig hebben. Wat zegt dit over onze kleding en over onze relaties? We hebben in Christus bedekking van onze zonde nodig. Dat is de grond voor herstel. Een Bijbelstudie naar aanleiding van Genesis 3:21.

Dit is deel 4 in de serie “De basis(IV): “Man en vrouw hersteld

Ook interessant

Waarom heeft God haar zo gemaakt?

4 waarheden om beperkingen aan kinderen uit te leggen Sommige kinderen worden met een beperking geboren. Een van Laura Wiflers kinderen ook.

Podcast 2: Doel van de liefde

Wat is het doel van het huwelijk? Liefde voor elkaar? Genieten van elkaar? Of is er ook een groter doel? Naar het

Help, ik heb verkering!

Het spreekt vanzelf dat de keuze om met iemand te trouwen een van de allerbelangrijkste keuzes is die een mens in zijn

Podcast 9: Manoach en zijn vrouw

In deze negende aflevering gaat het over het huwelijk tussen Manoach en zijn vrouw. Manoach en zijn vrouw zijn de ouders van