Podcast 2: Onderdanige vrouw

1F685DD3-7C84-4019-BBF7-1E502DB5F4EC
Leestijd: < 1 minuut

Vrouwen die hun man onderdanig zijn, dat lijkt niet meer van deze tijd. Toch spreekt de Bijbel er op verschillende plekken zo over. In de brief aan de gemeente van Efeze worden de vrouwen door Paulus aangespoord om hun man onderdanig te zijn. Geldt dit ook nog in onze tijd? En hoe geven we dat op een goede manier vorm? Een Bijbelstudie naar aanleiding van Efeze 5:22.

Dit is deel 2 in de serie “Man, vrouw en Christus (I): onderdanigheid

Ook interessant

Podcast 3: Radicale liefde

Mannen moeten hun vrouwen liefhebben. Wat is daarvoor het argument? Zelfliefde of liefde voor het eigen lichaam? Welke liefde wordt hier bedoeld?

Podcast 2: Doel van de liefde

Wat is het doel van het huwelijk? Liefde voor elkaar? Genieten van elkaar? Of is er ook een groter doel? Naar het

Podcast 3: Mens en God

Wat betekent het om mens te zijn? De Bijbel zegt, dat de mens geschapen is naar Gods beeld. En ook al is

Volharden in verzoekingen

Als christen sta je voortdurend bloot aan allerlei verleidingen. Waar komen die vandaan en hoe ga je daarmee om? Jakobus roept ons