Podcast 5: Vernieuwde beperking

Podcast

Als een gevolg van de zonden heeft de mens kennis van goed en kwaad gekregen. Wat is de vrucht hiervan? De dood. De mens mocht eten van de boom des levens, het zichtbare teken van het leven. Wat wordt er met het leven bedoeld? Welk leven is dit? Hoe kan de weg naar de boom des levens weer geopend worden? Een Bijbelstudie naar aanleiding van Genesis 3:22.

Dit is deel 5 in de serie “De basis(IV): “Man en vrouw hersteld

Ook interessant

Podcast 5: Mens en kinderen

Wat zegt de Bijbel over de kinderzegen? Als mensen zijn wij op aarde om te leven tot eer van God. Daarbij hoort

Leraressen van het goede (1)

In Titus 2:3 onderwijzen oudere vrouwen hun jongere zusters. Niet leeftijd, maar ervaring bepaalt of je leraressen van het goede bent.

Podcast 2: Onderdanige vrouw

Vrouwen die hun man onderdanig zijn, dat lijkt niet meer van deze tijd. Toch spreekt de Bijbel er op verschillende plekken zo