Podcast 6.1 – Liefde als taak

1F685DD3-7C84-4019-BBF7-1E502DB5F4EC

Hoe kan een man zijn vrouw op de juiste manier liefhebben? In Efeze 5:25 wordt de liefde van Christus als voorbeeld gesteld. Wat is deze liefde? En hoe kunnen wij net zo liefhebben? Een Bijbelstudie naar aanleiding van Efeze 5:25.

Dit is deel 1 in de serie “Man, vrouw en Christus (II): liefde

Ook interessant

Sluit een verbond met je ogen

Job sloot een verbond met zijn ogen. Waarom? Om rein te blijven. De wetenschap dat God alles ziet gaf kracht om tegen

Podcast 5.4 – Onderdanige gemeente

De gemeente is onderdanig zoals de Heere dat wil, onderdanig aan Christus. De gemeente wordt ook wel de bruid van Christus genoemd.

Transgenders

Laten we de herziening van de Transgenderwet blijven bevragen, hoe lastig dit onderwerp ook ligt. Dit schreef Bart-Jan Spruyt, eind mei in

Podcast 1.3 – Mens en God

Wat betekent het om mens te zijn? De Bijbel zegt, dat de mens geschapen is naar Gods beeld. En ook al is