Podcast 5.1 – Iedereen onderdanig

1F685DD3-7C84-4019-BBF7-1E502DB5F4EC

Na de serie podcasts vanuit Genesis 1-3 (‘De basis’) gaan we nu naar het Nieuwe Testament. Het hoofdstuk dat het meest uitvoerig spreekt over de verhoudingen binnen het huwelijk is Efeze 5. We beginnen nu met een inleidende Bijbelstudie over Efeze 5:21. ‘Elkaar onderdanig zijnde’ – moet iedereen even onderdanig zijn, of hoe wordt dit bedoeld?

Dit is deel 1 in de serie “Man, vrouw en Christus (I): onderdanigheid“

Ook interessant

Podcast 3.3 – De kloof met God

De mens staat in relatie tot God en tot elkaar. De zondeval heeft onze verhouding met God verstoord. Dat heeft ook gevolgen

Podcast 7.6 – Eén getuigenis

Alle dingen staan in een spanningsveld. Krachten werken van binnenuit en van buitenaf. Alle instellingen van God staan onder spanning. Dit betreft

Podcast 2.4 – In verscheidenheid

Eva is als hulp tegenover Adam geschapen. Niet als hulpje of als ondergeschikte. Maar hoe dan wel? Hoe verschillen mannen en vrouwen?

Podcast 7.2 – Eén als man en vrouw

Zoals Christus één is met Zijn gemeente, zo zijn ook man en vrouw één. Ze worden één vlees. Gaat dit alleen over