Podcast 3.6 – De last voor de man

Podcast

Zoals de vrouw als gevolg van de zonden geraakt wordt in haar eigenheid: het met smart baren van kinderen, zo wordt ook de man is zijn eigenheid geraakt: met smart zal hij de aarde moeten onderhouden. Werken is een last geworden. Kun je je werk dan niet meer met plezier doen? Moet je deze last alleen dragen en moet deze last oneindig gedragen worden? Hier wordt vanuit Romeinen 8 en Openbaring 21 een antwoord op gegeven. Een Bijbelstudie naar aanleiding van Genesis 3:17.

Dit is deel 6 in de serie “De basis(III): “Man en vrouw vervreemd“

Ook interessant

De strijd tegen de zonde

Tijdens de bijeenkomst waarop het Bijbels Beraad M/V haar plannen presenteerde (10 december 2020), gaf een achttal predikanten in een korte bijdrage

Podcast 7.2 – Eén als man en vrouw

Zoals Christus één is met Zijn gemeente, zo zijn ook man en vrouw één. Ze worden één vlees. Gaat dit alleen over

Opvoeden tot man

Voor Jo en Fritz in ‘De wereld in’ is het geen vraag waartoe ze jongens op moeten voeden. Zij moeten leren om

Podcast 5.4 – Onderdanige gemeente

De gemeente is onderdanig zoals de Heere dat wil, onderdanig aan Christus. De gemeente wordt ook wel de bruid van Christus genoemd.