Podcast 2.1 – In gezamenlijkheid

Podcast

God schiep voor Adam een vrouw aan zijn zijde. Waarom is was niet goed dat Adam alleen was? Waarom is Adam eerst geschapen en daarna Eva? Welke rolpatronen heeft God aan Adam en Eva gegeven? Een Bijbelstudie naar aanleiding van Genesis 2:18.

Dit is deel 1 in de serie “De basis(II): “Man en vrouw samengevoegd“

Ook interessant

Volharden in het huidige lijden

Beproevingen zijn als het beklimmen van “Le Môle.” Ze zijn zwaar. Wat is de Bijbelse waarheid die ons zal helpen om te

Podcast 3.6 – De last voor de man

Zoals de vrouw als gevolg van de zonden geraakt wordt in haar eigenheid: het met smart baren van kinderen, zo wordt ook

Leraressen van het goede (1)

In Titus 2:3 onderwijzen oudere vrouwen hun jongere zusters. Niet leeftijd, maar ervaring bepaalt of je leraressen van het goede bent.

Podcast 5.4 – Onderdanige gemeente

De gemeente is onderdanig zoals de Heere dat wil, onderdanig aan Christus. De gemeente wordt ook wel de bruid van Christus genoemd.