Podcast 2.1 – In gezamenlijkheid

Podcast

God schiep voor Adam een vrouw aan zijn zijde. Waarom is was niet goed dat Adam alleen was? Waarom is Adam eerst geschapen en daarna Eva? Welke rolpatronen heeft God aan Adam en Eva gegeven? Een Bijbelstudie naar aanleiding van Genesis 2:18.

Dit is deel 1 in de serie “De basis(II): “Man en vrouw samengevoegd

Ook interessant

Podcast 2.5 – In verbondenheid

De eerste conclusie die uit de schepping wordt getrokken gaat over het huwelijk: daarom zal een man zijn vader en moeder verlaten

Man en vrouw: meer niet?

Een Bijbelstudie over de zegen van tweepoligheid  Op een paspoort staat je geslacht. M of V. Meer keuzes zijn er (nog) niet.

Mannelijk en vrouwelijk schiep hij hen

In Genesis 1:27 staat dat God de mens mannelijk en vrouwelijk schiep. Kloppen de stereotypen dus? Komen echte mannen van Mars? Stoer, ondernemend,

Help, ik heb verkering!

Het spreekt vanzelf dat de keuze om met iemand te trouwen een van de allerbelangrijkste keuzes is die een mens in zijn