Podcast 1.6 – Mens zoals het hoort

Podcast

God heeft de mens zeer goed geschapen. De mens is echter gevallen in zonde en daardoor is dit zeer goede gebroken. Wat betekent dit voor het huwelijk? Mag de band van het huwelijk ook verbroken worden? En geldt de scheppingsorde ook nu nog in het huwelijk? Een Bijbelstudie naar aanleiding van Genesis 1:31.

Dit is deel 6 in de serie “De basis(I): Man en vrouw geschapen

Ook interessant

Leven na een echtscheiding

In Matth.19:10-12 zegt Jezus tegen Zijn discipelen: Niet allen aanvaarden dit onderwijs. Laten we kijken wat Hij hier bedoelt.

Fototerugblik Bestemd voor elkaar

Hoe leer je vandaag iemand kennen met het oog op het huwelijk? Swipe je, wacht je af, of zoek je bewust? Jongeren

Een boodschap voor jonge mannen

Jonge man, ergens in de grote wereld bidt iemand voor je. Dat is een interessante, bemoedigende, maar ook uitdagende gedachte, toch?

Kindvrij, lekker rustig? 

Een kindvrije treincoupe, kindvrije camping of kindvrij hotel. Het is er allemaal. Lekker rustig, toch? Maar er is wel een geboortetekort.