Podcast 1.6 – Mens zoals het hoort

Podcast

God heeft de mens zeer goed geschapen. De mens is echter gevallen in zonde en daardoor is dit zeer goede gebroken. Wat betekent dit voor het huwelijk? Mag de band van het huwelijk ook verbroken worden? En geldt de scheppingsorde ook nu nog in het huwelijk? Een Bijbelstudie naar aanleiding van Genesis 1:31.

Dit is deel 6 in de serie “De basis(I): Man en vrouw geschapen

Ook interessant

Het grote risico van het huwelijk

Ga je trouwen? Waaghals! Aan het huwelijk zijn grote risico’s verbonden, wist je dat? Misschien wordt je hart wel beschadigd of gekwetst.

Het huwelijk als afspiegeling

Dit geheimenis is groot; maar ik spreek met het oog op Christus en de gemeente.Efeze 5:32 In Efeze 5 maakt de apostel

Podcast 2.5 – In verbondenheid

De eerste conclusie die uit de schepping wordt getrokken gaat over het huwelijk: daarom zal een man zijn vader en moeder verlaten

Volharden in verzoekingen

Als christen sta je voortdurend bloot aan allerlei verleidingen. Waar komen die vandaan en hoe ga je daarmee om? Jakobus roept ons