Rutgers dagvaardt Civitas Christiana

cover-zwartboek-lentekriebels-min-2133018375

Gezin in Gevaar, een Nederlandse stichting die valt onder het grotere Civitas Christiana, publiceerde onlangs een zwartboek over de Week van de Lentekriebels. Hierin beschrijft en bewijst ze hoe Rutgers kinderen probeert te seksualiseren. Het lesmateriaal wat zij uitgeven, bevat allerlei lessuggesties die kinderen aanmoedigen om seksuele handelingen bij zichzelf uit te proberen.

Rutgers, de uitgever van dit lesmateriaal, heeft een kort geding aangespannen tegen Civitas Christiana en haar directeur Hugo Bos. Ze eiste rectificatie van de ‘aanhoudende leugens en laster’ die de stichting zou verspreiden. Volgens Gezin in Gevaar is elke bewering met feiten onderbouwd. De bewering dat er sprake is van leugens en laster wordt door Rutgers niet onderbouwd, aldus Hugo Bos.

Ook interessant

vader en zoon

Eerlijkheid homoseksualiteit liefdeloos?

Als je de waarheid rondom het thema homoseksualiteit voorzichtig woorden geeft, word je eigenlijk heel snel weggezet als liefdeloos. Hoe kan ik

Rust, overzicht en duidelijkheid

De ontwikkeling van ’trad-wives’ is te zien als reactie op doorgeschoten feminisme. Hoe moeten we dit duiden? Ze dragen een geheim met