Recensie: Vuur dat nooit dooft

boek
Leestijd: < 1 minuut

In juni 2022 werd het boek ‘Vuur dat nooit dooft’ van de theologen René Erwich en Almatine Leene gepubliceerd. Dit boek deed in de reformatorische kring nogal wat stof opwaaien.

Binnenkort verschijnt er van de hand van dr. Benno Zuiddam een uitgebreide, inhoudelijke recensie. Voor dit moment verwijzen we graag naar de recensie die Dr. A.A.A. Prosman in de Waarheidsvriend heeft geschreven.

Klik op de afbeelding om naar de recensie te gaan.

Ook interessant

Interview met Carl Trueman gepubliceerd

In het oude Griekenland kunnen we zomaar homoseksueel gedrag tegenkomen. Niemand zei toen echter: “Ik ben homo”. Maar als in onze tijd

Lege woorden of Goed nieuws

De prijzen voor de film Anora is een ‘erkenning’ voor prostituees. Het zijn echter lege woorden, als zij niet echt geholpen worden.

Het zevende gebod #3 – Gods volgorde

De Heidelbergse Catechismus behandelt het zevende gebod kort, kernachtig. Over de rijke inhoud ervan hield ds. T.A. Bakker uit Nieuwe-Tonge recent zes