Reageer op Europese LHBT-strategie 2026-2030

Leestijd: < 1 minuut

Discriminatie tegen lesbische, homoseksuele, biseksuele, transgender, non-binaire, intersekse en queer mensen (LGBTIQ) hoort niet thuis in de maatschappij, maar is voor veel mensen in de EU een dagelijkse realiteit.

De Europese Commissie stelt daarom een ​​nieuwe strategie voor om de ongelijkheden die LGBTIQ-personen ervaren, te bestrijden. Het initiatief bouwt voort op de LGBTIQ-gelijkheidsstrategie voor 2020-2025 en richt zich op haatgedreven intimidatie en geweld en op het verbieden van bekeringspraktijken.

Organisaties en burgers uit de EU hebben de mogelijkheid om via een consultatievragenlijst of een opmerking aan te geven wat zij belangrijk vinden aan de nieuwe LHBT-strategie. We moedigen u aan om van deze mogelijkheid gebruik te maken.

Meer buitenlands nieuws

Matthew Greg van Malta vrijgesproken

Matthew Greg, de eerste Maltees die voor de rechter kwam vanwege de conversiewet, is vrijgesproken. Dit meldt Christian Today. In januari 2023 werd bekend dat

Brussel wil conversietherapie verbieden

De Europese Commissie heeft bevestigd dat zij gehoor zal geven aan het Europees Burgerinitiatief (EBI) dat oproept tot een verbod in de hele Unie op zogenaamde conversietherapieën, praktijken die