Engeland: beroepsverbod voor wiskundeleraar

De Engelse wiskundeleraar Joshua Sutcliffe heeft voor onbepaalde tijd een beroepsverbod gekregen vanwege ‘misgendering’. Hij bleef een meisje dat verlangde als jongen te worden behandeld, met ‘zij’ en ‘haar’ aanspreken. Hierdoor toonde hij “een gebrek aan waardigheid en respect”, aldus Christian Concern. Ook werd hij beschuldigd van het tonen van een video over ‘mannelijkheid’.

Aangenomen wordt dat dit het eerste beroepsverbod is vanwege ‘misgendering’. Het verbod wordt gesteund door de regering. Dit is bijzonder, omdat onlangs aangekondigd werd dat zij het transgenderbeleid gaan herzien.

Meer buitenlands nieuws

Alabama: 3 abortussen in 2025

(LifeSiteNews) – In Alabama vonden in 2025 slechts drie abortussen plaats, waarvan er geen enkele chemisch werd uitgevoerd, volgens de meest recente gegevens van het

Verbondenheid verbetert welzijn jongeren

Volgens een nieuw rapport van de christelijke liefdadigheidsorganisatie The Children’s Society heeft een vijfde van de jongeren in het Verenigd Koninkrijk moeite om zich thuis