Southern Baptist presenteert Gendergids

Wat doe je als een bezoeker van een kerkdienst kenbaar maakt transseksueel te zijn? Hoe ga je om met iemand die geboren is als man maar die vanwege zijn nieuwe identiteit zich wil aansluiten bij de Bijbelstudiegroep voor vrouwen? En wat moet je als predikant met een catechisant die voortaan wenst te worden aangesproken met een naam en met persoonlijke voornaamwoorden die niet passen bij diens biologisch geslacht? De Gendergids die deze week verscheen bij de Southern Baptists, is bedoeld om gemeenten praktische richtlijnen te geven vanwege „de genderverwarring”. Dit schreef het Reformatorisch Dagblad.

Behalve praktische richtlijnen, bevat de gids ook een theologisch raamwerk, zodat duidelijk is dat de antwoorden opkomen vanuit Gods Woord. De Engelstalige Gids kan hier aangevraagd worden.

Meer buitenlands nieuws

Frankrijk pakt kindermisbruik aan

Enige tijd geleden werd Frankrijk geschokt door de zaak Lyhanna. Dit betreft een 11-jarig meisje dat verkracht en vermoord is door een man die al

Transgenderdebat Noord-Ierland escaleert

(European Conservative) – Op 4 augustus, tijdens het nationale volksfeest Féile an Phobail zou het Women’s Rights Network (WRN) een debat organiseren over vrouwenrechten. Hierin