Ohio vecht weer voor het biologische geslacht

In Ohio zijn afgelopen week twee wetsvoorstellen aangenomen die het biologische geslacht van jongeren beschermen, zo meldt The Daily Wire. Allereerst mogen kinderen en jongeren geen hormonen meer slikken en medische behandelingen ondergaan om als het andere geslacht door het leven te gaan. Daarnaast mogen mannen die zich identificeren als ‘vrouw’ niet langer deelnemen aan vrouwensporten.

Tegen dit wetsvoorstel werd eerder een veto uitgesproken door de Republikeinse gouverneur Mike DeWine. Nu heeft de Republikeinse meerderheid ermee ingestemd om dit veto terzijde te schuiven.

De nieuwe wet gaat over drie maanden in.

Meer buitenlands nieuws

Frankrijk pakt kindermisbruik aan

Enige tijd geleden werd Frankrijk geschokt door de zaak Lyhanna. Dit betreft een 11-jarig meisje dat verkracht en vermoord is door een man die al

Transgenderdebat Noord-Ierland escaleert

(European Conservative) – Op 4 augustus, tijdens het nationale volksfeest Féile an Phobail zou het Women’s Rights Network (WRN) een debat organiseren over vrouwenrechten. Hierin