Musk weert ‘cisgender’ van Twitter

Elon Musk, de eigenaar van Twitter, gaat het gebruik van de term ‘cisgender’ op Twitter aan banden leggen. Hierover schrijft LifeSiteNews. Als deze beledigende term herhaaldelijk en op intimiderende manier wordt gebruikt, wordt het account in ieder geval tijdelijk geschorst, zei hij op Twitter. ‘Cisgender’ verwijst naar de meest voorkomende seksuele voorkeur: die tot het andere geslacht. Door de term ‘cisgender’ te gebruiken, erken je dat er ook ‘transgenders’ zijn.

Wel is het goed om hierbij te bedenken dat er sprake is van censuur. Elon Musk steunde onlangs op Twitter de film ‘What is a Woman?’ van Matt Walsh. Musk is echter ook degene die streeft naar grote gezinnen om de rijke, westerse cultuur niet verloren te laten gaan. Dit toont aan dat zijn doelstellingen niet Bijbels gebaseerd zijn.

Meer buitenlands nieuws

Frankrijk pakt kindermisbruik aan

Enige tijd geleden werd Frankrijk geschokt door de zaak Lyhanna. Dit betreft een 11-jarig meisje dat verkracht en vermoord is door een man die al

Transgenderdebat Noord-Ierland escaleert

(European Conservative) – Op 4 augustus, tijdens het nationale volksfeest Féile an Phobail zou het Women’s Rights Network (WRN) een debat organiseren over vrouwenrechten. Hierin