Maandverband niet meer voor vrouwen

Leestijd: < 1 minuut

Always, één van de grootste leveranciers van maandverband, heeft het woord ‘vrouw’ geschrapt uit het jaarlijkse pamflet. In dit document geven ze jonge meisjes uitleg over hoe hun lichaam veranderd in de puberteit. In de nieuwe uitgave van het pamflet wordt gesproken over ‘mensen met vrouwelijke geslachtsorganen’, zo schrijft The Daily Wire.

Leraren die deze informatie wilden behandelen, stellen dat het vooral verwarring oproept. Er staat bijvoorbeeld: “Elke maand bereiden lichamen met vrouwelijke geslachtsorganen zich voor op zwangerschap”.

Meer buitenlands nieuws

Matthew Greg van Malta vrijgesproken

Matthew Greg, de eerste Maltees die voor de rechter kwam vanwege de conversiewet, is vrijgesproken. Dit meldt Christian Today. In januari 2023 werd bekend dat

Brussel wil conversietherapie verbieden

De Europese Commissie heeft bevestigd dat zij gehoor zal geven aan het Europees Burgerinitiatief (EBI) dat oproept tot een verbod in de hele Unie op zogenaamde conversietherapieën, praktijken die