Je bekijkt nu Een transgender komt thuis – Laura Perry

Een transgender komt thuis – Laura Perry

Laura Perry – bekend van Een transgender komt thuis – komt naar Nederland. 8 juni spreekt ze met haar man Deo volente voor ons in de Cunerakerk in Rhenen. De avond begint om 19:30 uur. Na de opening hopen Laura en haar man een lezing te geven, waarna er gelegenheid is om vragen te stellen. Er is simultaanvertaling aanwezig. Om te weten op hoeveel mensen we kunnen rekenen, vragen we u om te reserveren. Hartelijk welkom!

In de directe omgeving van de kerk is beperkte parkeergelegenheid. U kunt parkeren op de parkeerplaats Paardenmarkt, op loopafstand van de kerk.

Meld u nu aan!

Over Laura Perry

Nooit meer vrouw zijn. Dat was het doel van Laura Perry, die na een lichamelijke transitie en een naamsverandering voortaan als man door het leven ging. Toch bracht die nieuwe identiteit haar niet de innerlijke rust waarnaar ze zo verlangde. In ‘Een transgender komt thuis’ vertelt de auteur haar persoonlijke verhaal. Op indringende wijze beschrijft ze hoe God haar liet zien dat haar ‘nieuwe’ lichaam haaks stond op het lichaam dat Hij geschapen had. Daardoor kon en wilde Laura niet langer als man door het leven gaan. Ze draaide haar transitie terug. Nu is Laura er alles aan gelegen om te wijzen op Christus, Die alleen waarlijk mensen vrij kan maken. Met haar boodschap wil ze mensen bemoedigen en helpen die te maken hebben met genderdysforie. Maar haar verhaal geeft ook houvast voor de mensen die om hen heen staan. Lees verder: https://www.debanier.nl/een-transgender-komt-thuis