Enoch Burke doet het alweer

Enoch Burke, de leraar die lange tijd gevangen zat, omdat hij het bevel van de rechter om zich niet op school te laten zien negeerde, is alweer op school verschenen. Dit meldt European Conservative. Het hooggerechtshof stelde hem op 14 januari in vrijheid, zodat hij zich voor kan bereiden op een rechtszaak tegen de tuchtcommissie. De dag erna verscheen hij weer op school, om daar – naar eigen zeggen – zijn plichten waar te nemen, namelijk lesgeven.

Tegen de pers zei hij dat de rechter dit uitlokt, omdat ze weten dat hij gewetensvol is in zijn plicht. Als ze dit echt hadden willen voorkomen, hadden ze hem niet vrij moeten laten.

Voor Burke gaat deze rechtszaak over de vrijheid om niet mee te gaan in een verwerpelijke ideologie. Het begon in 2022 namelijk met zijn weigering om een leerling met zelfgekozen voornamen aan te spreken. De rechter ziet Burkes gedrag als het verwerpen van het rechterlijk gezag. Het is nog niet bekend of Burke alweer in hechtenis is genomen.

Meer buitenlands nieuws

Ierland komt terug van abortusviering

Voor de derde keer op rij heeft Ierland meer dan 10.000 abortussen uitgevoerd. Dit werd ‘gevierd’ door het Mansion House (huis van de burgemeester) en

Nieuw prolife lobby in de VN

(Life Site News) – Tijdens het Wereldforum voor Leven, Gezin en Vrijheden, dat op 17 en 18 september plaatsvond in New York, is het voornemen

Jongeren VS zijn minder LHB én gelukkiger

Het percentage Amerikaanse tieners dat zichzelf identificeert als homoseksueel of biseksueel neemt af, volgens de meest recente gegevens van de Amerikaanse Centers for Disease Control