Duitsland geeft woke-ideologie de ruimte

Leestijd: < 1 minuut

Volgens SPD-woordvoerder Alexander Freier-Winterwerb laat het nieuwe concept van het voorschoolse educatieprogramma belangrijke inhoud over diversiteit, queer, genderdiversiteit en anti-discriminatie achterwege, aldus European Conservative. De SPD wil duidelijk dat openbare kinderdagverblijven zo vroeg mogelijk identiteitspolitiek omarmen. Hierbij krijgt de Berlijnse SPD ongetwijfeld steun van de door bondskanselier Merz benoemde Queer Commissioner. Sophie Koch staat bekend als een harliner SPD-activiste.

Woke verplicht op Katholieke scholen Hamburg

Tegelijkertijd publiceert het katholieke aartsbisdom Hamburg nieuwe richtlijnen ter bevordering van homoseksualiteit en transgenderisme, zo meldt Life Site News. “Met een nieuw conceptueel kader voor seksuele voorlichting op katholieke scholen geeft het aartsbisdom Hamburg een duidelijk signaal af ten gunste van eigentijdse, waardegerichte en wetenschappelijk onderbouwde seksuele voorlichting”, schrijft het aartsbisdom in zijn persbericht. De richtlijnen, getiteld “Mannelijk, vrouwelijk, divers: Conceptueel kader voor seksuele voorlichting op katholieke scholen in het aartsbisdom Hamburg”, zullen bindend zijn voor alle katholieke scholen in het bisdom.

Met deze nieuwe richtlijn keert Hamburg zich tegen de visie op seksualiteit en diversiteit die het Vaticaan tot nu toe vasthoudt. Deze richtlijn put nadrukkelijk uit het werk van Uwe Sielert, die mensen vanaf de geboorte ziet als seksuele wezens. Sielert is de grondlegger van de zogenaamde “seksuele voorlichting van diversiteit” die op scholen in heel Duitsland wordt toegepast. Hij was een leerling van professor Helmut Kentler, die een pedofielennetwerk opzette en leidde.

Meer buitenlands nieuws

One Gift 

Katy Faust, auteur en drijvende kracht achter Them Before Us, deelde op sociale media dit hartverscheurende filmpje. Een meisje leest een zelfgeschreven gedicht over haar

Frankrijk sluit jongeren uit van gendertransities 

De Franse Gezondheidsautoriteit (HAS) schrijft in haar aanbevelingen, die afgelopen week gepresenteerd werden, dat jongeren niet voor transgenderbehandelingen in aanmerking komen, omdat er geen wetenschappelijke consensus

Verandert er wat in de VK? 

De rechter oordeelde dat agenten niet in uniform deel mogen nemen aan een pridemars, aldus de BBC. Zij zouden hierdoor niet onpartijdig kunnen blijven als