Woke dringt door tot centraal Plein Florence

Leestijd: < 1 minuut

‘Activisme houdt er kennelijk geen rekening mee dat de oorspronkelijke bewoners van het oude Rome en Griekenland blank zijn’, aldus European Conservative. Op het iconische plein van Florence, het Piazza della Signoria, ooit de thuisbasis van Michelangelo’s bekende David-beeld, staat nu (tot september) een vier meter hoog standbeeld dat een zwart meisje afbeeldt. De reden hiervoor is dat het plein “gewijd is aan mannelijke macht”. Deze moet uitgedaagd worden en in evenwicht gebracht door een vrouwelijke figuur, volgens kunstenaar Tim Price.

Volgens European Conservative valt er over smaak niet te twisten. De reeds bestaande beelden (van blanke mannen) zijn echter vrij van welke ideologie dan ook, en laten vooral schoonheid zien. Dat kun je van het zwarte beeld niet zeggen.  

Meer buitenlands nieuws

AI versnelt de pornocrisis

AI versnelt de pornocrisis. Dit schrijft Jonathan van Maren op Life Site News, naar aanleiding van een nieuw onderzoeksrapport in The Guardian. AI geeft talloze

WHO verdedigt IVF voor homoseksuelen

De World Health Organization (WHO) publiceerden onlangs nieuwe richtlijnen voor zorg rond (on)vruchtbaarheid. Hierin riep ze landen op tot gratis en gemakkelijke toegang tot embryo-vernietigende