Republikeinen willen snel online veiligheid verbeteren

Conservatieven en Republikeinen pleiten voor het aannemen wetgeving die de online veiligheid van kinderen snel verbeterd. Hiermee willen ze minderjarigen beschermen tegen mogelijk gevaarlijke online content op sociale mediaplatforms. Ze zetten er haast achter, nu het huidige Congres nog maar een paar korte werkweken heeft. Na de installering van het nieuwe Congres (na de verkiezingen), zal het wetgevingsproces namelijk opnieuw opgestart moeten worden, waardoor kostbare tijd verloren gaat.

“We hebben bijna geen tijd meer om kinderlevens te redden, en families hebben lang genoeg gewacht”, aldus Republikeinse voorstanders van de zogenoemde Kids Online Safety Act en de Children en Teens’ Online Privacy Protection Act. Ze achten deze kwestie net zo belangrijk als het beschermen van de buitengrens en het versterken van de economie, aldus IFStudies.

Meer buitenlands nieuws

Ierse borstvoedingsorganisatie onder vuur

De Association of Lactation Consultants in Ireland (ALCI) ligt onder vuur vanwege de uitnodiging van de Amerikaanse voorstander Jacob Engelsman voor een conferentie in oktober.

Belfast City Council viert abortus

(The Christian Institute) Het stadhuis van Belfast wordt verlicht ter gelegenheid van de zogenoemde ‘International Safe Abortion Day’ (internationale veilige abortusdag). De gemeenteraad stemde in

Pennsylvania vervangt ‘moeder’ door ‘individu’

De Amerikaanse staat Pennsylvania wil in zijn gezondheidswetgeving woorden als ‘vrouw’ en ‘moeder’ vervangen door genderneutrale termen. De voorgestelde wijzigingen van de Democratische gouverneur Josh Shapiro beslaan

Ouders stappen naar rechter om genderbeleid school

Een Amerikaanse ouderorganisatie heeft een rechtszaak aangespannen tegen een schooldistrict in New Jersey vanwege beleid rond genderidentiteit. Volgens de organisatie kunnen medewerkers van scholen de