Boete voor waarheid over abortus

 De conservatieve zender CNews heeft een boete van €100.000 opgelegd gekregen voor de uitspraak tijdens een katholiek programma in febr.jl. dat abortus (73 miljoen wereldwijd!) de belangrijkste doodsoorzaak ter wereld is. Dit meldt European Conservative.

Arcom (Franse mediaregulator) stelt in een verklaring: “Abortus kan niet worden voorgesteld als een doodsoorzaak.” Een geaborteerd kind gelijkstellen aan een dood persoon zou van abortus een moorddadige daad maken. Om abortus met een zuiver geweten te kunnen uitvoeren, is het verboden om te zeggen dat abortus leven wegneemt. Anders stort de hoeksteen van het systeem in.(….) Maar wie gelooft deze fictie?(…….)

Jean-Marie Le Méné, hoofd van de Fondation Jérôme Lejeune, hekelt het totalitaire karakter van deze beslissing, die de ontkenning van de realiteit rond abortus in Frankrijk aantoont: “Abortus, de belangrijkste doodsoorzaak ter wereld, is helaas een feit, geen mening.”

Meer buitenlands nieuws

Frankrijk pakt kindermisbruik aan

Enige tijd geleden werd Frankrijk geschokt door de zaak Lyhanna. Dit betreft een 11-jarig meisje dat verkracht en vermoord is door een man die al

Transgenderdebat Noord-Ierland escaleert

(European Conservative) – Op 4 augustus, tijdens het nationale volksfeest Féile an Phobail zou het Women’s Rights Network (WRN) een debat organiseren over vrouwenrechten. Hierin