Amerikaanse onderzoeker houdt ongemakkelijke resultaten achter

Leestijd: < 1 minuut

De Amerikaanse onderzoeker Dr. Johanna Olson-Kennedy heeft negatieve onderzoeksuitkomsten over puberteitsremmers achtergehouden, aldus Gender Clinic News. Ze maakte zich zorgen dat deze gegevens gebruikt zouden worden als wapen tegen ‘genderbevestigende zorg’. Ze verwachtte dat de geestelijke gezondheid van jongeren verbeteren zou door het slikken van puberteitsremmers. Dit bleek echter niet het geval.

Op Twitter vatte de Britse auteur JK Rowling het standpunt van Olson-Kennedy samen als: “We mogen geen onderzoek publiceren dat zegt dat we kinderen schade toebrengen, omdat mensen die zeggen dat we kinderen schade toebrengen, het onderzoek zullen gebruiken als bewijs dat we kinderen schade toebrengen, wat het voor ons moeilijk kan maken om kinderen schade toe te blijven brengen.”

Meer buitenlands nieuws

Kerst is een ‘intolerant’ feest

Kerst is een ‘intolerant’ feest. Het Kind in de kribbe roept op tot een onvoorwaardelijk buigen en het sluit alle andere godsdiensten, ideeën en ideologieën

EU snijdt in fondsen voor katholieke ngo

De Federatie van  Katholieke Familie Associaties in Europa (FAFCE) heeft het publiek om ondersteuning gevraagd nadat de Europese Commissie zes van haar recente verzoeken om fondsen