Engelse Equality Network voor de rechter

Leestijd: < 1 minuut

De voorzitters van het Engelse ‘Sex Equality and Equity Network’ (SEEN) is voor de rechter gedaagd. De organisatie die zich inzet voor een gelijkwaardige behandeling van al het overheidspersoneel houdt namelijk vast dat er twee geslachten zijn: man en vrouw. Ook houden ze eraan vast dat alleen vrouwen kunnen menstrueren en dat een transitie je niet daadwerkelijk ‘van het andere geslacht’ maakt.

Tegelijkertijd komt SEEN wel op voor de rechten van homo’s en lesbiennes, naast vrouwenrechten en mensen uit andere culturen.

Volgens The Christian Institute wil de aanklager de organisatie opheffen, omdat ze weerstand bieden tegen de genderideologie. Op de website van SEEN wordt uitgebreid uitgelegd wat ‘tolerantie’ betekent.

Meer buitenlands nieuws

Reageer op Europese LHBT-strategie 2026-2030

Discriminatie tegen lesbische, homoseksuele, biseksuele, transgender, non-binaire, intersekse en queer mensen (LGBTIQ) hoort niet thuis in de maatschappij, maar is voor veel mensen in de

Hooggerechtshof buigt zich over LHBT schoolboeken

Wael Elkoshairi, een moslimouder die zijn dochter afgelopen jaar uitschreef van een  publieke school in Montgomery County, Maryland, gelooft dat zijn lokale schooldistrict ouderrechten ontkracht en kinderen