320.000 migrantenkinderen kwijt in de VS

Leestijd: < 1 minuut

In de VS zijn intussen meer dan 320.000 migrantenkinderen zoekgeraakt. Terwijl de overheid honderdduizenden migrantenkinderen opvangt, die zonder ouders uit Zuid-Amerika zijn gevlucht, blijken er massaal kinderen te verdwijnen. Onderzoek van journalistengroep Muckraker wijst uit dat er een compleet handelsnetwerk bestaat, waarbij kinderen zonder legitimatie of registratie naar onbekende sponsors worden gebracht. Verhalen van enkele opgespoorde jongeren doet vermoeden dat tallozen terechtkomen in een wereld van criminaliteit en seksmisbruik.

Een politie-agent vertelt dat hij er om politieke redenen niets tegen kan/mag doen. Notthebee verwijst naar een documentaire van 20 minuten waarin de zaak uit de doeken gedaan wordt.

Meer buitenlands nieuws

Schotland stemt tegen euthanasie

In een vrije stemming hebben de Schotse parlementsleden het wetsvoorstel van Liam McArthur over hulp bij zelfdoding voor terminaal zieke volwassenen verworpen met 69 stemmen