Tien Geboden in klaslokalen Louisiana

Leestijd: < 1 minuut

Vanaf januari 2025 moet in elk klaslokaal in Louisiana een duidelijk leesbare afdruk van de Bijbelse Tien geboden worden opgehangen. De Republikeinse gouverneur Landry tekende hiervoor afgelopen week een wet. Volgens hem zijn de Tien geboden van groot historisch belang. “Als je de rechtstaat wilt respecteren, moet je beginnen bij de oorspronkelijke wetgever, Mozes”, zo stelde hij.

Tegenstanders van deze wet vinden dat hierdoor de scheiding van kerk en staat in het geding komt. Een columnist stelde dat zijn gedrag niet verbeterd was door de stoffige plaat van de Tien geboden die in zijn tijd aan de muur hing. Volgens NottheBee zal de rechter waarschijnlijk uit moeten maken of deze wet uiteindelijk echt van kracht wordt.

Meer buitenlands nieuws

Noord-Ierland wil scheiden makkelijker maken

Noord Ierland zou het huwelijk moeten aanmoedigen in plaats van het ontwrichten van families te versnellen. Hiervoor waarschuwt het Christian Institute. Ze reageren hiermee op

Musk stopt met Netflix

Elon Musk kondigde afgelopen week aan dat hij zijn Netflix abbonnement ging stopzetten en deed via social media de oproep om hetzelfde te doen, volgens Nieuwrechts.