Californië verwatert wet pedofilie

Leestijd: < 1 minuut

Een wetsvoorstel uit Californië stelde dat het kopen van kinderseks een misdrijf is dat maximaal 4 jaar gevangenisstraf, een boete van maximaal $25000,- en een registratie van 10 jaar als zedendelinquent zou opleveren, zo schrijft The Daily Wire.

Dit wetsvoorstel werd met steun van de Democratische partij aangenomen, maar er werden belangrijke aanpassingen afgedwongen. 16- en 17-jarigen werden van deze wet uitgesloten, de gevangenisstraf wordt beperkt tot enkele dagen en de boete tot $10.000,-.

Senator Grove, die het wetsvoorstel indiende, is ongelooflijk teleurgesteld dat het wetsvoorstel buiten haar weten om is aangepast. Ze stelt dat de veiligheidscommissie doorgaat met haar “zachte aanpak, ten koste van de meest kwetsbaren in Californië, onze kinderen”.

Meer buitenlands nieuws

AI versnelt de pornocrisis

AI versnelt de pornocrisis. Dit schrijft Jonathan van Maren op Life Site News, naar aanleiding van een nieuw onderzoeksrapport in The Guardian. AI geeft talloze

WHO verdedigt IVF voor homoseksuelen

De World Health Organization (WHO) publiceerden onlangs nieuwe richtlijnen voor zorg rond (on)vruchtbaarheid. Hierin riep ze landen op tot gratis en gemakkelijke toegang tot embryo-vernietigende