Aanval op twee Griekse transgenders

Leestijd: < 1 minuut

De Griekse politie heeft op zaterdagavond 9 maart 21 mensen aangehouden voor een aanval op twee transgenders in Thessaloniki, aldus de NOS. Hieronder waren 11 minderjarigen. Een groep van zo’n 200 jongeren viel hen lastig, waarbij er geslagen en gespuugd werd en waarbij flessen werden gegooid. Het stel vluchtte een restaurant binnen. De politie moest eraan te pas komen om hen te ontzetten.

In Griekenland is geschokt gereageerd, vooral doordat de groep zo groot was en er ogenschijnlijk geen aanleiding was om de twee aan te vallen.

Meer buitenlands nieuws

Britse regering wil conversietherapie verbieden

De linkse Labour-regering van Groot-Brittannië heeft tijdens de troonrede aangekondigd een wet in te dienen die zogenoemde ‘conversiepraktijken’ moet verbieden, na druk van de LGBT-lobbyorganisatie

Dalende geboortecijfers door smartphones

Volgens een diepgaande data-analyse van de Financial Times kan de introductie van smartphones wereldwijd hebben geleid tot een verdere daling van de vruchtbaarheidscijfers. De geboortecijfers