Transgenderartsen ‘doen maar wat’

The Free Press heeft toegang gekregen tot opnames van allerlei conferenties die gehouden werden door transgenderartsen die betrokken zijn bij de USPATH (afdeling van de WPATH). In die opnames spreken de artsen vrijuit over de experimenteerruimte die ze hebben en nemen voor nieuwe behandelingen. Zo komen er steeds meer aanvragen van jongeren (soms ook volwassenen) die er niet mannelijk en niet vrouwelijk uit willen zien en daarom geen herkenbare uiterlijke geslachtsdelen willen hebben. Of ze willen juist een vagina onder hun penis laten maken.

Ook wordt uit deze opnames duidelijk dat de artsen heel goed weten dat er geen ondersteuning is voor de gedachte dat jongeren hier daadwerkelijk mee geholpen zijn. De zorgstandaarden van de WPATH worden aangepast aan de experimentele praktijk, zonder dat hier fundamenteel onderzoek aan ten grondslag ligt.

Meer buitenlands nieuws

Engeland verbiedt gewelddadige porno

In Engeland en Wales is het hebben en verspreiden van gewelddadige porno vanaf 6 november verboden. Volgens het ministerie van Justitie kan dit materiaal schade

Washington: 600 keer meer transgenders dan elders

Tussen 2017 en 2023 kregen minstens 15.437 minderjarige inwoners van Washington een diagnose die verband hield met een transgenderidentiteit. Dit blijkt uit gegevens van zorgverzekeraars.

Ierland houdt vast aan man/vrouw

(The Christian Institute) – Het Ierse lagerhuis heeft een wetsvoorstel verworpen die poogde te legaliseren dat mensen ook een X in hun paspoort mogen zetten,

Meer dan 11 miljoen abortussen in VK

(Christian Today) – Sinds 1967 zijn er maar liefst 11.256.470 levens verloren gegaan door abortus in het Verenigd Koninkrijk. Dit is een schatting van Right