AI versnelt de pornocrisis

AI versnelt de pornocrisis. Dit schrijft Jonathan van Maren op Life Site News, naar aanleiding van een nieuw onderzoeksrapport in The Guardian. AI geeft talloze mogelijkheden om pornobeelden en video’s te maken van mensen die daar niets mee te maken hebben. En dit gebeurt steeds meer.

Het rapport vertelt dat een jongen een foto van een meisje kiest en met één druk op de knop een naaktbeeld van haar creëert. De jongen verborg het niet en schaamde zich er dus niet voor. In Spanje kregen vorig jaar 15 jongens een jaar voorwaardelijk nadat ze voor iets dergelijks veroordeeld waren. In Australië kregen 50 middelbare scholieren deepfake afbeeldingen onder ogen, terwijl in de VS dertig meisjes ontdekten dat klasgenoten pornografisch materiaal van hen uitwisselden. In het Verenigd Koninkrijk blijkt dat ongeveer 10% van de leerlingen weet van dergelijk beeldmateriaal op hun school.

Jongeren hebben niet in de gaten dat ze hiermee een strafbaar feit plegen. Toch is de enige oplossing het verbieden van deze apps. Verschillende landen zetten op dit vlak al eerste stappen.

Meer buitenlands nieuws

Ierland komt terug van abortusviering

Voor de derde keer op rij heeft Ierland meer dan 10.000 abortussen uitgevoerd. Dit werd ‘gevierd’ door het Mansion House (huis van de burgemeester) en

Nieuw prolife lobby in de VN

(Life Site News) – Tijdens het Wereldforum voor Leven, Gezin en Vrijheden, dat op 17 en 18 september plaatsvond in New York, is het voornemen

Jongeren VS zijn minder LHB én gelukkiger

Het percentage Amerikaanse tieners dat zichzelf identificeert als homoseksueel of biseksueel neemt af, volgens de meest recente gegevens van de Amerikaanse Centers for Disease Control