AI versnelt de pornocrisis

AI versnelt de pornocrisis. Dit schrijft Jonathan van Maren op Life Site News, naar aanleiding van een nieuw onderzoeksrapport in The Guardian. AI geeft talloze mogelijkheden om pornobeelden en video’s te maken van mensen die daar niets mee te maken hebben. En dit gebeurt steeds meer.

Het rapport vertelt dat een jongen een foto van een meisje kiest en met één druk op de knop een naaktbeeld van haar creëert. De jongen verborg het niet en schaamde zich er dus niet voor. In Spanje kregen vorig jaar 15 jongens een jaar voorwaardelijk nadat ze voor iets dergelijks veroordeeld waren. In Australië kregen 50 middelbare scholieren deepfake afbeeldingen onder ogen, terwijl in de VS dertig meisjes ontdekten dat klasgenoten pornografisch materiaal van hen uitwisselden. In het Verenigd Koninkrijk blijkt dat ongeveer 10% van de leerlingen weet van dergelijk beeldmateriaal op hun school.

Jongeren hebben niet in de gaten dat ze hiermee een strafbaar feit plegen. Toch is de enige oplossing het verbieden van deze apps. Verschillende landen zetten op dit vlak al eerste stappen.

Meer buitenlands nieuws

NL – Vrouwenrechtenactiviste naar de politie

Vrouwenrechtenactiviste bij Voorzij, Caroline Franssen moet zich melden bij de politie vanwege haar uitspraken over transgenders. Tijdens het gesprek in The Trueman Show vertelde Franssen openlijk hoe

Grote homopride bij Dode Zee

Op 12 juni werd er in Tel Aviv een grote Pride-optocht georganiseerd. Volgens de burgemeester zou heel Israël er uit moeten zien als tijdens deze

Grondwetswijziging SBC: Geen vrouw in het ambt

De Southern Baptist Convention heeft ingestemd met een voorgestelde grondwetswijziging dat het verbod op vrouwelijke ambtsdragers bekrachtigd. Hierover schrijft The Christian Post. De conservatieve predikanten