Aantal jonge transgenders VS neemt sterkt af

Het aantal studenten dat zich identificeert als transgender is sinds 2023 sterk afgenomen. Dit blijkt uit een onderzoek dat op Not the Bee wordt gedeeld. Drie datasets (Andover Phillips Academy, Brown University en het jaarlijkse FIRE onderzoek) laten eenzelfde neerwaartse trend zien. Op Brown University identificeerde ca. 5% van de studenten zich in 2023 als ‘niet-man-of-vrouw’; in 2025 is dit 2,6%. Bij Andover is er een daling van 9 naar 2%. Het FIRE-onderzoek bevraagt 60.000 studenten. Zij zagen een daling van 6,8 naar 3,6%.

Volgens de onderzoeker, Eric Kaufman, is er in diezelfde periode ook een verbeterende mentale gezondheid bij studenten te zien. Angst en depressie hebben een duidelijke correlatie met afwijkende genderidentiteiten.

Albert Mohler vraagt zich in zijn briefing af of er sprake is van terugkeer naar het gezond verstand. In ieder geval is er sprake van een belangrijke culturele ontwikkeling. Kaufman zegt hier zelf over: “de mode verandert”. Volgens Mohler toont dit aan dat onderzoekers weten en begrijpen dat genderidentiteit niet iets is wat vastligt, maar wat op enig moment populair kan worden in een cultuur. In de jongere generatie is het niet cool meer om jezelf als transgender of ‘non-conform’ te identificeren.

Meer buitenlands nieuws

NL – Vrouwenrechtenactiviste naar de politie

Vrouwenrechtenactiviste bij Voorzij, Caroline Franssen moet zich melden bij de politie vanwege haar uitspraken over transgenders. Tijdens het gesprek in The Trueman Show vertelde Franssen openlijk hoe

Grote homopride bij Dode Zee

Op 12 juni werd er in Tel Aviv een grote Pride-optocht georganiseerd. Volgens de burgemeester zou heel Israël er uit moeten zien als tijdens deze

Grondwetswijziging SBC: Geen vrouw in het ambt

De Southern Baptist Convention heeft ingestemd met een voorgestelde grondwetswijziging dat het verbod op vrouwelijke ambtsdragers bekrachtigd. Hierover schrijft The Christian Post. De conservatieve predikanten