SEGM-conferentie: speld in Berlijnse hooiberg

De Society for Evidence Based Gender Medicine (SEGM) hield van 11 tot 14 september een conferentie in Berlijn. Tijdens deze conferentie werd ingegaan op de vraag wat goede behandelingen zijn voor jongeren met genderdysforie. Naast het bewijs van effectiviteit, kwam ook de ethiek van genderbehandelingen en het nut van psychotherapie aan de orde. Het vierde thema ging over vragen rond de sociale identiteit van jongeren met genderdysforie.

De locatie van de conferentie werd zorgvuldig geheim gehouden. Activisten voor transgenderrechten, die naar verluidt scouts hadden gepost bij verschillende hotels in de stad in de hoop de bijeenkomst te vinden en te verstoren, plaatsten berichten op sociale media met de tekst “Know Your Enemy” en foto’s van belangrijke sprekers, aldus Gender Clinic News.

SEGM doet er alles aan om betrouwbaar onderzoek te verspreiden en onderzoeksresultaten eerlijk te onderzoeken en te bevragen. Toch wordt geprobeerd om het netwerk te kwalificeren als pseudowetenschappelijk en als anti-LHBT-haatgroep (DGTI). De conferentie is dan bedoeld om transfobische desinformatie te verspreiden.   

Meer buitenlands nieuws

Ierland komt terug van abortusviering

Voor de derde keer op rij heeft Ierland meer dan 10.000 abortussen uitgevoerd. Dit werd ‘gevierd’ door het Mansion House (huis van de burgemeester) en

Nieuw prolife lobby in de VN

(Life Site News) – Tijdens het Wereldforum voor Leven, Gezin en Vrijheden, dat op 17 en 18 september plaatsvond in New York, is het voornemen

Jongeren VS zijn minder LHB én gelukkiger

Het percentage Amerikaanse tieners dat zichzelf identificeert als homoseksueel of biseksueel neemt af, volgens de meest recente gegevens van de Amerikaanse Centers for Disease Control