Gendersegregatie bij Pro-Palestinademonstraties

Leestijd: < 1 minuut

Bij een grote demonstratie op 27 september vóór Palestina in Düsseldorf (Duitsland) worden mannen en vrouwen van elkaar gescheiden. Er is voor beide geslachten een aparte WhatsApp-groep gestart. Ook rijden er aparte bussen voor mannen en vrouwen. Het is nog niet bekend of deze scheiding ook zichtbaar zal zijn bij de demonstratie.

De scheiding van geslachten is ingewikkeld voor alle feministische organisaties die enerzijds de genderideologie en de gelijkheid van vrouwen propageren en anderzijds hun steun uitspreken voor het Palestijnse volk. European Conservative merkt nog fijntjes op dat het niet bekend is met welke bus de ‘non-binaire’ of ‘transgender’ demonstranten naar het evenement zullen rijden.

Meer buitenlands nieuws

Polen erkent buitenlandse ‘homohuwelijken’

De Poolse premier Donald Tusk heeft aangekondigd dat Polen buitenlandse homohuwelijken uit andere EU-landen officieel zal erkennen. Daarbij bood hij excuses aan aan homoseksuelen die