Een homoseksueel stel eist dat een draagmoeder bij wie kanker was vastgesteld, haar te vroeg geboren baby zou laten sterven. De (draag)moeder besloot het kind met 25 weken geboren te laten worden, zodat zij chemotherapie kon ondergaan. Ze dacht de baby zo te kunnen redden, omdat de wensouders voor de verdere behoeften zouden zorgdragen.
Het echtpaar, dat voor de baby van de draagmoeder had “betaald”, weigerde het kind echter te accepteren vanwege het verhoogde risico op gezondheidsproblemen. In plaats daarvan wilden ze hem laten sterven. En omdat levensreddende zorg werd onthouden, stierf de baby kort na zijn geboorte.
Lila Gray Rose, een fervent prolife voorvechter, deelt dit verhaal op X om aan te tonen dat draagmoederschap fundamenteel onjuist is en het ongeboren kind vanaf de conceptie geen mensenrechten heeft, maar als een product behandeld wordt. Not the Bee gaf haar verhaal door.