3e ‘National Pride Flag Walk-Out Day’ in Canada

De Campaign Life Coalition kondigt de 3e Nationale ‘Pride’ Flag Walk-Out Days aan, die plaats vinden op vrijdag 30 mei en 2 juni. Dit meldt Life Site News.

In 2023 werd deze voor het eerst georganiseerd. Het idee is dat ouders hun kinderen thuis houden van school als die school het voornemen heeft om een regenboogvlag op te hangen. Hiermee tonen ouders hun verzet tegen de indoctrinatie van kinderen die door schoolbesturen en overheid georganiseerd wordt.

De eerste campagne was direct al een succes. De organisatie hoopte op 10% spijbelaars. In Windsor bleven 600 van de 800 studenten thuis. In Ottawa waren 40-60% van de leerlingen afwezig. Het leidde ertoe dat verschillende schoolbesturen in 2024 besloten de regenboogvlag niet meer te hijsen aan het begin van de zogenaamde ‘Pride-month’.

Meer buitenlands nieuws

Hooggerechtshof steunt gescheiden sporten

Het hooggerechtshof van de VS heeft uitgesproken dat transgender atleten deel moeten nemen aan de groep van hun biologisch geslacht. In de uitspraak stond: Gescheiden

Proef transhormonen mag toch doorgaan

(Gender Clinic News) – De Engelse PATHWAYS-klinische studie naar puberteitsremmers, die in februari was stilgelegd vanwege veiligheids- en ethische bezwaren, zal in een aangepaste vorm