Kleuters geschorst vanwege ‘transfobie’

Leestijd: < 1 minuut

“Gegevens van het ministerie van Onderwijs (DfE) tonen aan dat het kind, drie of vier jaar oud, in het schooljaar 2022-2023 van een openbare school werd geschorst vanwege ‘misbruik van seksuele geaardheid en genderidentiteit'”, meldde The Telegraph.

Lord Young van de Free Speech Union meldt dat er in dat jaar 94 leerlingen op openbare basisscholen geschorst of verwijderd werden vanwege ‘transfobie’ of ‘homofobie’. Ook de organisatie Sex Matters hekelt de waanzin dat leraren en schoolleiders zo dogmatisch en krampachtig met dit thema omgaan, dat jonge kinderen op deze manier bestempeld en buitengesloten worden.

Volgens het Britse ministerie moet elk kind zich veilig voelen op school en verwacht zij dat scholen dit actief afdwingen.

Meer buitenlands nieuws

Fraudepraktijken door voortrekken minderheden

In het Amerikaanse leger worden frauduleuze praktijken ontdekt, die ontstaan door de eis om 5% van de overheidsuitgaven te besteden bij minderheidsbedrijven. Hierbij valt dan

Coalitie wil Obergefell (2015) terugdraaien

Een coalitie van allerlei christelijke gezinsorganisaties heeft onder leiding van Them before us de handen ineengeslagen in de Greater-than-campagne. In deze campagne benadrukken ze de