Reisadvies VS aangescherpt door Denemarken en Nederland

Leestijd: < 1 minuut

Verschillende Europese landen hebben de afgelopen weken hun reisadvies naar de VS aangescherpt. Er gaan verhalen rond van reizigers die in Amerika meerdere dagen worden vastgehouden.

Denemarken en Nederland hebben een negatief reisadvies voor LHBT-ers ingesteld. Mensen uit deze doelgroep kunnen problemen ervaren aan de grens, als hun identiteitspapieren niet overeenkomen met hun biologisch geslacht. Daarom doen deze mensen er goed aan zich goed voor te bereiden en desnoods contact met de Amerikaanse ambassade in hun thuisland op te nemen.

Meer buitenlands nieuws

Hoorzitting Päivi Räsänen

Op 30 oktober stond de Finse politica Päivi Räsänen samen met de lutherse bisschop Juhana Pohjola terecht voor het Hooggerechtshof wegens vermeende belediging van homoseksuelen.

NBC News schrapt DEI-journalisten

NBC News heeft 150 banen geschrapt in haar journalistenteam, aldus Life Site News. Het grootste deel hiervan schreef met name over etnische minderheden (Black, Latino,

Universiteit UK: Bijbel bevat seksueel geweld

De universiteit van Sheffield heeft op Bijbels een waarschuwing geplakt waarop staat dat het expliciet lichamelijk en seksueel geweld bevat, meldt Christian Post. Hierbij wordt