Bankrekening Enoch Burke is bevroren

Leestijd: < 1 minuut

Het Hooggerechtshof,  in persoon van rechter David Nolan, heeft bevolen dat de bankrekening van Enoch Burke wordt bevroren, terwijl zijn onbetaalde gerechtskosten worden geïnd, aldus Life Site News. Dit gaat over ruim €79.000,-. Al eerder deze maand werd er over gesproken om Enoch Burke zijn salaris te ontnemen.

Burke is tot 3 maal toe gevangen genomen en heeft dan ook meer dan 500 dagen vast gezeten nadat hij weigerde de voornaamwoorden they/them te gebruiken voor een transgender student in 2022.

“Transgenderisme gaat tegen mijn Christelijk geloof in. Het is tegen de Schrift, gaat tegen de ethiek van de Kerk van Ierland in en tegen de ethiek van mijn school,”  zei de docent in 2022.

Burke’s zaak heeft inmiddels internationale aandacht.

Meer buitenlands nieuws

One Gift 

Katy Faust, auteur en drijvende kracht achter Them Before Us, deelde op sociale media dit hartverscheurende filmpje. Een meisje leest een zelfgeschreven gedicht over haar

Frankrijk sluit jongeren uit van gendertransities 

De Franse Gezondheidsautoriteit (HAS) schrijft in haar aanbevelingen, die afgelopen week gepresenteerd werden, dat jongeren niet voor transgenderbehandelingen in aanmerking komen, omdat er geen wetenschappelijke consensus

Verandert er wat in de VK? 

De rechter oordeelde dat agenten niet in uniform deel mogen nemen aan een pridemars, aldus de BBC. Zij zouden hierdoor niet onpartijdig kunnen blijven als