Italiaanse transfeministen bestrijden patriarchaat met bordspel

Drie transfeministen in Italië ontwikkelden onlangs een nieuwe versie van het populaire bordspel Monopoly. Op 6 maart werd het spel ‘Pink’ door Valeria Cammarosano, Benedetta Francioni en Letizia Vaccarella gepresenteerd.

Volgens de Italiaanse site Il Giornale is Pink niet zomaar een spel, maar is het een complex project van activisme en indoctrinatie. De Italiaanse pers beschrijft het spel als “homovriendelijk.” Het doel van het spel  is om genderongelijkheid en discriminatie te voorkomen en om ‘het patriarchaat uit te dagen’. 

In het spel moeten de hoofdpersonen ‘samenwerken om hun middelen te vermenigvuldigen en een normaal leven te leiden’. In de spelkaarten ontvangen de deelnemers regelmatig tegenwerking van het ‘patriarchaat’. Eén kaart gaat bijvoorbeeld over de loonkloof: “Mijn liefste, ik verdien meer geld dan jij, omdat ik beter ben in mijn werk.”

De  absurditeit van drie biologische mannen die zich voordoen als vrouwen en de ontmanteling van het patriarchaat promoten is duidelijk, concludeert European Conservative.

Meer buitenlands nieuws

Frankrijk gaat hulp bij zelfdoding invoeren

Het Franse parlement heeft woensdag ingestemd met een wetsvoorstel dat het wettelijk recht op hulp bij zelfdoding voor ongeneeslijk zieke volwassenen regelt. In de laatste

Huwelijksadvies van een oude weduwnaar

(Not the Bee) – Peter Kreeft, een katholieke apologeet die onlangs zijn vrouw na zestig jaar huwelijk verloor, werd gevraagd naar zijn advies aan jonge

Canada perkt fundamentele vrijheden in

Life Site News – In Canada zijn en worden verschillende wetten ingevoerd die potentieel bedreigend zijn voor de vrijheid van meningsuiting en van geloofsovertuiging. Het