Trump wil wet die kinderen beschermt

Leestijd: < 1 minuut

In zijn State of the Union riep Trump het congres op om wetgeving aan te nemen die kinderen beschermt tegen alle transgenderbehandelingen, aldus The Daily Wire. Eerder tekende hij al een decreet die alle staatssteun voor genderbehandelingen stopzette. De leugen dat een kind in het verkeerde lichaam kan zitten moet hiermee beëindigd worden, aldus de president.

Als voorbeeld verwees hij naar January Littlejohn, wiens dochter van 13 op school in het geheim een ‘sociale transitie’ had ondergaan.

Hij had ook een boodschap voor de kinderen: “Jullie zijn perfect. Precies goed, zoals God jullie gemaakt heeft”. Tijdens deze speech verwees de Amerikaanse president naar transgenderexperimenten met muizen. Daily Wire schrijft over welke experimenten hij doelde. Het gaat om onderzoek waarbij muizen (mannetjes en vrouwtjes) met oestrogeen of juist met testosteron werden behandeld. Ook werd er op muizen geëxperimenteerd met hormoonremmers. Al deze onderzoeken kostten de afgelopen jaren $8 miljoen.

Meer buitenlands nieuws

One Gift 

Katy Faust, auteur en drijvende kracht achter Them Before Us, deelde op sociale media dit hartverscheurende filmpje. Een meisje leest een zelfgeschreven gedicht over haar

Frankrijk sluit jongeren uit van gendertransities 

De Franse Gezondheidsautoriteit (HAS) schrijft in haar aanbevelingen, die afgelopen week gepresenteerd werden, dat jongeren niet voor transgenderbehandelingen in aanmerking komen, omdat er geen wetenschappelijke consensus

Verandert er wat in de VK? 

De rechter oordeelde dat agenten niet in uniform deel mogen nemen aan een pridemars, aldus de BBC. Zij zouden hierdoor niet onpartijdig kunnen blijven als