Florida gaat broers Tate vervolgen

Leestijd: < 1 minuut

De Amerikaanse staat Florida onderzoekt de mogelijkheden om Andrew en Tristan Tate te vervolgen, zo meldt Daily Wire. De beide broers hebben zich schuldig gemaakt aan benaderen, verhandelen en uitbuiten van vrouwen en meisjes over de hele wereld.

De broers vertegenwoordigen een ‘toxic masculinity’. Ze hebben online veel volgers, die hen bewonderen vanwege hun ‘mannelijkheid’, terwijl ze hun uitstraling in werkelijkheid misbruiken om meisjes en vrouwen de imponeren en te misbruiken.

Florida stelt alles in het werk om ervoor te zorgen dat er gerechtigheid geschiedt, aldus de procureur generaal.

Meer buitenlands nieuws

Spanning om Zweedse Transgenderwet

Twee weken geleden trad een nieuwe Transgenderwet in werking. Zweedse inwoners kunnen nu vanaf 16 jaar relatief makkelijk juridisch van geslacht veranderen. Alleen al in

Gavin Newsom in de knel met genderstandpunt

Gavin Newsom, de spraakmakende gouverneur van Californië, kwam aardig in het nauw bij een recent interview, aldus Christian Post. Als Democratisch gouverneur is hij een