Florida gaat broers Tate vervolgen

Leestijd: < 1 minuut

De Amerikaanse staat Florida onderzoekt de mogelijkheden om Andrew en Tristan Tate te vervolgen, zo meldt Daily Wire. De beide broers hebben zich schuldig gemaakt aan benaderen, verhandelen en uitbuiten van vrouwen en meisjes over de hele wereld.

De broers vertegenwoordigen een ‘toxic masculinity’. Ze hebben online veel volgers, die hen bewonderen vanwege hun ‘mannelijkheid’, terwijl ze hun uitstraling in werkelijkheid misbruiken om meisjes en vrouwen de imponeren en te misbruiken.

Florida stelt alles in het werk om ervoor te zorgen dat er gerechtigheid geschiedt, aldus de procureur generaal.

Meer buitenlands nieuws

Transgenderartsen ‘doen maar wat’

The Free Press heeft toegang gekregen tot opnames van allerlei conferenties die gehouden werden door transgenderartsen die betrokken zijn bij de USPATH (afdeling van de

De zichtbaarheid van abortussen

Volgens het jaarlijks rapport ‘Abortion Onscreen zijn er op tv te weinig verhalen te zien van mensen die een abortus (hebben) ondergaan, aldus Life Site