Interview met klokkenluider Eithan Haim

Leestijd: < 1 minuut

De onlangs vrijgesproken chirurg die mogelijk tien jaar gevangenisstraf riskeerde voor het onthullen van geheime transgenderprocedures die werden uitgevoerd op minderjarigen in het Texas Children’s Hospital, sprak onlangs met journaliste Catherine Herridge over zijn beproevingen bij de federale overheid onder voormalig president Joe Biden, zo meldt de Christian Post. Het interview werd op X geplaatst.

Haim werd o.a. beschuldigd voor het lekken van privacygevoelige informatie. Het bleek echter dat het ministerie van Justitie de initialen wist te herleiden en deze informatie vrijgaf. Ook haalde het ministerie een wet aan om de aanklacht te onderbouwen, terwijl deze wet niet bestaat.

Verder verpestte de overheid de belangrijkste dagen van zijn leven. Zo werd hij opgeroepen om de dag na de geboorte van zijn dochter voor de rechter te verschijnen, wat ternauwernood voorkomen kon worden.

Meer buitenlands nieuws

Canadese schutter is transgender

De Canadese schutter die op 10 februari negen mensen doodde en 25 anderen verwondde voordat hij zelfmoord pleegde, is geïdentificeerd als een ’transgender’ man.  Hoewel

Jongvolwassenen zijn in datingrecessie

Jongvolwassenen (22-35 jaar) verkeren in een datingrecessie, blijkt uit onderzoek van o.m. het Institute for Family Studies. Onderzoek onder ruim 5000 ongehuwden met een huwelijkswens

Free Speech-bijeenkomst in Brussel

In Brussel had vorige week (van 2 tot 4 februari) een groot congres plaats dat was georganiseerd door het Political Network for Values (PNfV). Dit