Weer rechtszaak transgender tegen kliniek    

Leestijd: < 1 minuut

Clementine Breen (20) had op 12-jarige leeftijd depressieve gevoelens. Haar mentor suggereerde dat zij misschien bi- of transseksueel was. Zij heeft in december 2016 haar eerste afspraak bij dr. Olson. Notities bewijzen dat Breen gelijk op het pad van medische transitie werd gebracht. Zij gaat op dat moment puberteitsblokkers slikken.

Nu heeft ze spijt van haar transitie. Terugkijkend denkt zij dat haar onrustige thuissituatie in haar puberteit en seksueel misbruik op 6 jarige leeftijd (wat zij tot dan toe nog nooit niemand had verteld) de belangrijkste oorzaken waren van haar depressieve gevoelens.

Breen heeft nu een rechtszaak aangespannen tegen het Children’s Hospital in Los Angeles, aldus Gender Clinic News.

Dr. Olson-Kennedy is directeur van één van Amerika’s meest prominente genderklinieken en heeft ook geholpen bij het opstellen van de “anti-gatekeeping” behandelingsrichtlijnen die van Planned Parenthood de grootste leverancier van geslachtsveranderende hormonen aan jongvolwassenen in het land hebben gemaakt. 

Meer buitenlands nieuws

Päivi Räsänen veroordeelt tot geldboete

De Finse politica Päivi Räsänen is veroordeeld tot een geldboete van €1800,- voor het beledigen van homoseksuelen. Dat is de beslissing van het hooggerechtshof in

Spanje wil verbod op sociale media

Onlangs kondigde de Spaanse premier Pedro Sánchez een verbod aan op de toegang tot sociale media voor jongeren onder de zestien jaar. „We gaan onze

Feminisme bereikte ook goede dingen

Feminisme heeft onder veel christenen een slechte reputatie. Op Christian Post staat een artikel die enkele positieve ontwikkelingen van het feminisme beschrijft. De auteur gaat