Bankrekening burgemeester in beslag genomen

Leestijd: < 1 minuut

De rechter heeft de bankrekening van burgemeester Harold McQuaker van het Canadese stadje Emo in beslag genomen, aldus Christian Post. Eerder kreeg hij al een boete opgelegd, omdat hij weigerde een Pridevlag te hijsen op een centrale plek in het dorp. De mensenrechtenrechtbank oordeelde dat hij de Ontario Human Rights Code had overtreden door de Pride Month niet te erkennen.

McQuaker (77) weigerde de boete te betalen. Volgens hem is dit afpersing. Aan de enige vlaggenmast in het dorp wappert altijd alleen de Canadese vlag. De Christian Heritage Party vindt de uitspraak schandalig. Zij veroordelen het dat juridische instrumenten gebruikt worden om ideologische conformiteit af te dwingen.

Meer buitenlands nieuws

Transgenderartsen ‘doen maar wat’

The Free Press heeft toegang gekregen tot opnames van allerlei conferenties die gehouden werden door transgenderartsen die betrokken zijn bij de USPATH (afdeling van de

De zichtbaarheid van abortussen

Volgens het jaarlijks rapport ‘Abortion Onscreen zijn er op tv te weinig verhalen te zien van mensen die een abortus (hebben) ondergaan, aldus Life Site