Meisjesschool klaagt decaan aan voor opvattingen over het huwelijk

Leestijd: < 1 minuut

Gozen Soydag (decaan en tevens social media influencer) is door haar werkgever aangeklaagd voor het expressief uitdrukken van haar traditionele opvattingen over het huwelijk. Hierover schrijft Christian Today.

De 37 jarige vertelt dat zij was ontslagen vanwege het weergeven van haar Bijbelse standpunten over het huwelijk op Instagram (30.000 volgers). Ze gaf uiting aan haar visie op de heiligheid van het huwelijk, het belang van het traditionele kerngezin, zuiverheid, samenwonen en haar geloof dat vrouwen zich aan hun echtgenoten moeten onderwerpen.

De school ontsloeg haar, omdat haar berichten ‘aanstootgevend’ waren en niet verenigbaar met de ethos van de school.

Soydag toont zich strijdbaar. Ze wil nu opstaan omdat het traditionele huwelijk wordt gebroken, vertrapt en gemarginaliseerd in dit land. “Wat mij nu overkomt, accentueert dat alleen maar.”

Meer buitenlands nieuws

One Gift 

Katy Faust, auteur en drijvende kracht achter Them Before Us, deelde op sociale media dit hartverscheurende filmpje. Een meisje leest een zelfgeschreven gedicht over haar

Frankrijk sluit jongeren uit van gendertransities 

De Franse Gezondheidsautoriteit (HAS) schrijft in haar aanbevelingen, die afgelopen week gepresenteerd werden, dat jongeren niet voor transgenderbehandelingen in aanmerking komen, omdat er geen wetenschappelijke consensus

Verandert er wat in de VK? 

De rechter oordeelde dat agenten niet in uniform deel mogen nemen aan een pridemars, aldus de BBC. Zij zouden hierdoor niet onpartijdig kunnen blijven als