Meisjesschool klaagt decaan aan voor opvattingen over het huwelijk

Leestijd: < 1 minuut

Gozen Soydag (decaan en tevens social media influencer) is door haar werkgever aangeklaagd voor het expressief uitdrukken van haar traditionele opvattingen over het huwelijk. Hierover schrijft Christian Today.

De 37 jarige vertelt dat zij was ontslagen vanwege het weergeven van haar Bijbelse standpunten over het huwelijk op Instagram (30.000 volgers). Ze gaf uiting aan haar visie op de heiligheid van het huwelijk, het belang van het traditionele kerngezin, zuiverheid, samenwonen en haar geloof dat vrouwen zich aan hun echtgenoten moeten onderwerpen.

De school ontsloeg haar, omdat haar berichten ‘aanstootgevend’ waren en niet verenigbaar met de ethos van de school.

Soydag toont zich strijdbaar. Ze wil nu opstaan omdat het traditionele huwelijk wordt gebroken, vertrapt en gemarginaliseerd in dit land. “Wat mij nu overkomt, accentueert dat alleen maar.”

Meer buitenlands nieuws

Kerst is een ‘intolerant’ feest

Kerst is een ‘intolerant’ feest. Het Kind in de kribbe roept op tot een onvoorwaardelijk buigen en het sluit alle andere godsdiensten, ideeën en ideologieën

EU snijdt in fondsen voor katholieke ngo

De Federatie van  Katholieke Familie Associaties in Europa (FAFCE) heeft het publiek om ondersteuning gevraagd nadat de Europese Commissie zes van haar recente verzoeken om fondsen