McBride accepteert toilettenbesluit

Leestijd: < 1 minuut

Sarah McBride, de eerste transvrouw die straks in het Amerikaanse congres plaatsneemt, heeft geaccepteerd dat hij geen toegang krijgt tot vrouwentoiletten, zo schrijft The Daily Wire. McBride, die zich identificeert als Sarah, aanvaardt volledig dat vrouwen veiligheid wensen in deze private ruimtes. Hiermee komt hij ook tegemoet aan het mandaat van voorzitter Mike Johnson. Johnson gaf hierover duidelijkheid en merkte op dat elk kantoor van de congresleden een privétoilet heeft en dat er veel algemene toiletten zijn. McBride zei dat hij niet gekomen was om over toiletten te strijden, maar om de belangen van zijn achterban (de inwoners van Delaware) te behartigen. De Republikein Nancy Mace reageerde op het besluit. Volgens haar is dit een belangrijke stap die overal in de wereld helpt om de privacy van vrouwenkleedkamers, -badkamers en -toiletten te beschermen.

Een thema als dit levert snel verwarring op. In eerste instantie schreef ik over Sarah als ‘ze’ en ‘zij’, maar biologisch blijft Sarah een ‘hij’.

Meer buitenlands nieuws

Transgenderartsen ‘doen maar wat’

The Free Press heeft toegang gekregen tot opnames van allerlei conferenties die gehouden werden door transgenderartsen die betrokken zijn bij de USPATH (afdeling van de

De zichtbaarheid van abortussen

Volgens het jaarlijks rapport ‘Abortion Onscreen zijn er op tv te weinig verhalen te zien van mensen die een abortus (hebben) ondergaan, aldus Life Site