Pornocultuur heeft meisjes bij de keel

Leestijd: < 1 minuut

Seksueel geweld is een routineonderdeel geworden van daten in de 21e eeuw, aldus Jonathan van Maren op European Conservative. Doordat verwurging en verstikking veel voorkomen in de pornografie, denken veel jongeren dat het een normaal onderdeel is van seksualiteit. Ook meisjes denken dat het erbij hoort, al vinden ze het op geen enkele manier leuk. Het is vooral beangstigend. Volgens verschillende onderzoeken zou 1 of de 3 vrouwen onder de 30 jaar ermee te maken krijgen.

Volgens van Maren is er maar één oplossing: we moeten pornografie gaan verbieden.

Recent onderzoek toonde aan dat ca. 50% van de mannen porno kijkt. Ook jongeren komen er veel mee in aanraking. Ook zij zullen hierbij in aanraking komen met gewelddadige seks. Daarom is er steeds expliciet onderwijs nodig dat seksualiteit niets met geweld te maken heeft.

Meer buitenlands nieuws

Noord-Ierland wil scheiden makkelijker maken

Noord Ierland zou het huwelijk moeten aanmoedigen in plaats van het ontwrichten van families te versnellen. Hiervoor waarschuwt het Christian Institute. Ze reageren hiermee op

Musk stopt met Netflix

Elon Musk kondigde afgelopen week aan dat hij zijn Netflix abbonnement ging stopzetten en deed via social media de oproep om hetzelfde te doen, volgens Nieuwrechts.