320.000 migrantenkinderen kwijt in de VS

Leestijd: < 1 minuut

In de VS zijn intussen meer dan 320.000 migrantenkinderen zoekgeraakt. Terwijl de overheid honderdduizenden migrantenkinderen opvangt, die zonder ouders uit Zuid-Amerika zijn gevlucht, blijken er massaal kinderen te verdwijnen. Onderzoek van journalistengroep Muckraker wijst uit dat er een compleet handelsnetwerk bestaat, waarbij kinderen zonder legitimatie of registratie naar onbekende sponsors worden gebracht. Verhalen van enkele opgespoorde jongeren doet vermoeden dat tallozen terechtkomen in een wereld van criminaliteit en seksmisbruik.

Een politie-agent vertelt dat hij er om politieke redenen niets tegen kan/mag doen. Notthebee verwijst naar een documentaire van 20 minuten waarin de zaak uit de doeken gedaan wordt.

Meer buitenlands nieuws

Charlie Kirk (31) vermoord

Charlie Kirk (31), een conservatief christen en activist in Amerika, is tijdens een evenement op Utah Valley University neergeschoten. Hij sprak daar voor ca. 3000

Duitse SPD wil gezinsvriendelijke belasting afschaffen

De Ehegattensplitting belasting, geïntroduceerd in 1950 zorgde ervoor dat getrouwde stellen hun inkomen kunnen verdelen om belastingvoordelen te verkrijgen. Volgens het Duitse Instituut voor Economisch Onderzoek(DIW), kan