Film ‘Am I Racist?’

Matt Walsh, bekend van zijn film ‘What is a woman’, is de afgelopen tijd undercover gegaan. Vermomd als een man met een knotje zocht hij allerlei gelegenheden op om antwoord te krijgen op de vraag of hij, als blanke man, mogelijk een racist was. Hij gaat onder andere in gesprek met bedrijven die Diversiteit, Gelijkheid en Inclusie (DEI) zeggen te bevorderen.

“Het meest verrassende waren niet per se de jongeren,” vertelde Walsh aan Christian Post. “We spraken met veel van deze DEI-oplichters, en ze waren net zo frauduleus als ik had verwacht. Wat me echt opviel, waren de gewone mensen die zich tot hen wenden als morele autoriteiten, mensen die zo verloren zijn dat ze iemand als [White Fragility- auteur] Robin DiAngelo om advies vragen.”

Zijn ervaringen komen vandaag uit in de komediefilm ‘Am I Racist?’. Door overdrijving wordt het belachelijke van het kwaad zichtbaar. Zo doet Walsh een zogenaamde ‘herstelbetaling’ voor racisme aan een bruine gesprekspartner, aldus The Daily Wire. Hij weet zijn witte gesprekspartner (Robin DiAngelo) ertoe over te halen hetzelfde te doen.

Op de Democratische Conventie werd hij herkend. Via sociale media werd het bericht verspreid met het verzoek de veiligheidsmensen in te lichten als ze hem zagen en niet met hem in gesprek te gaan. Door de veiligheidsdienst werd hij vervolgens van de Conventie verwijderd.

Meer buitenlands nieuws

Engeland verbiedt gewelddadige porno

In Engeland en Wales is het hebben en verspreiden van gewelddadige porno vanaf 6 november verboden. Volgens het ministerie van Justitie kan dit materiaal schade

Washington: 600 keer meer transgenders dan elders

Tussen 2017 en 2023 kregen minstens 15.437 minderjarige inwoners van Washington een diagnose die verband hield met een transgenderidentiteit. Dit blijkt uit gegevens van zorgverzekeraars.

Ierland houdt vast aan man/vrouw

(The Christian Institute) – Het Ierse lagerhuis heeft een wetsvoorstel verworpen die poogde te legaliseren dat mensen ook een X in hun paspoort mogen zetten,

Meer dan 11 miljoen abortussen in VK

(Christian Today) – Sinds 1967 zijn er maar liefst 11.256.470 levens verloren gegaan door abortus in het Verenigd Koninkrijk. Dit is een schatting van Right