Film ‘Am I Racist?’

Leestijd: < 1 minuut

Matt Walsh, bekend van zijn film ‘What is a woman’, is de afgelopen tijd undercover gegaan. Vermomd als een man met een knotje zocht hij allerlei gelegenheden op om antwoord te krijgen op de vraag of hij, als blanke man, mogelijk een racist was. Hij gaat onder andere in gesprek met bedrijven die Diversiteit, Gelijkheid en Inclusie (DEI) zeggen te bevorderen.

“Het meest verrassende waren niet per se de jongeren,” vertelde Walsh aan Christian Post. “We spraken met veel van deze DEI-oplichters, en ze waren net zo frauduleus als ik had verwacht. Wat me echt opviel, waren de gewone mensen die zich tot hen wenden als morele autoriteiten, mensen die zo verloren zijn dat ze iemand als [White Fragility- auteur] Robin DiAngelo om advies vragen.”

Zijn ervaringen komen vandaag uit in de komediefilm ‘Am I Racist?’. Door overdrijving wordt het belachelijke van het kwaad zichtbaar. Zo doet Walsh een zogenaamde ‘herstelbetaling’ voor racisme aan een bruine gesprekspartner, aldus The Daily Wire. Hij weet zijn witte gesprekspartner (Robin DiAngelo) ertoe over te halen hetzelfde te doen.

Op de Democratische Conventie werd hij herkend. Via sociale media werd het bericht verspreid met het verzoek de veiligheidsmensen in te lichten als ze hem zagen en niet met hem in gesprek te gaan. Door de veiligheidsdienst werd hij vervolgens van de Conventie verwijderd.

Meer buitenlands nieuws

Europese impasse tegen bevolkingskrimp

Op 16 april verklaarde een artikel op EUBusiness.com op dramatische wijze: ‘Volgens de meest recente bevolkingsprognoses van Eurostat, het statistiekbureau van de EU, zal de bevolking van de

Alarmbel over wetsvoorstel C9

In Canada zal binnenkort door de Eerste Kamer gestemd worden over wetsvoorstel C9. Dit wetsvoorstel, dat bedoeld is om haat, smaad en discriminatie strafbaar te

Oproep tot onderzoek naar abortuspil

De Republikeinse senator Jim Banks uit Indiana vraagt ​​de Amerikaanse Federal Trade Commission (FTC) om een ​​onderzoek in te stellen naar fabrikanten van abortuspillen die

Hongarije moet kinderbeschermingswet aanpassen

Het hoogste gerechtshof van de Europese Unie heeft geoordeeld dat de Hongaarse kinderbeschermingswet van 2021 in strijd is met het EU-recht. Het hof oordeelde dat de Hongaarse